top of page

22.-26. augusta 2015

Už teraz sa na vás všetkých tešíme . :-)

Toto podujatie uzavrie náš prvý "živlový" okruh. Tentokrát sa budeme venovať OHNŇU v jeho všetkých podobách. Do programu sa dostanú opäť obľúbené predmety ako výuka KUNGFU, cvičenie CCHI KUNG a nebude chýbať ani remeselná výroba. Pozvanie prijali aj KARPATSKÍ PECÚCHOVIA.

(Detaily o programe a mieste konania už čoskoro. )

VIAC

Slávnosti Jari a rozlúčka s Morenou na Planinke.

Jarná Rovnodennosť, čiastočné zatmenie Sĺnka a prvý jarný deň - všetky tieto výnimočné okolnosti sa stretli v tomto čase a my sme mali to šťastie, že sme mohli tento výnimočný čas stráviť spolu opäť v krásnom prostredí  školy v prírode Planika. Tentokrát prijali pozvanie naši priatelia a výnimoční duchovní a prírodní učitelia, KARPATSKÍ PECÚCHOVIA - Duchoslav a Weleslawa. VIAC

20.-22. marca 2015

Historicky naše prvé podujatie :-D

V spolupráci so Školou ŠELIEM sme na jeseň 2014 odštartovali naše snaženie. Škola v prírode na Planinke nás privítala farebnou jeseňou.

Prvé hodiny herbológie v jesennej prírode, výroba vlastných zdobených zošitov a veľa hier. Vaše reakcie a radosť nám dali veľa chute do ďalšej práce. Ďakujeme Marekovi a Inez Kulhánekovým za krásne video a za ešte krajšie foto.  VIAC

 

Voda = základ života

Tentokrát v rekreačnom stredisku na Piesočnej na záhorí sme sa počas Mikulášskych osláv venovali spoznávaniu toho, čo pre nás znamená voda a ako ju chrániť a používať. "špecifická" chuť miestnej pitnej vody nám pripomenula, že naozaj záleží nielen na jej chemickom zložení, ale aj na iných vlastnostiach.

VIAC

 Podujatia

Jarné a letné Kung Fu Campy pre deti a dospelých

Detská Organizácia Fénix a Škola Šeliem organizuje už v poradí jedenásty ročník unikátneho letného pobytového campu v prekrásnom prostredí šaštínskych lesov. Camp je určený pre deti, mládež či dospelých. Program campu je zameraný na štyri hlavné oblasti: Príroda, Tvorivé dielne, Kung Fu a Šport.

VIAC

Dobrodružné výpravy

Okrem väčších podujatí mimo nášho domovskéhostanovišta, tu v Bratislave, nás to ťahá aj na kratšie výlety ako sú splavy rieky Moravy alebo turistika v okolitých lesoch, ktoré občas skrývajú tak pre Slovensko typické hrady a zámky.

Ak niečo "spískame" aj pre toto leto, určite vám dáme vedieť na tomto webe alebo na našom FB profile. :-) VIAC

bottom of page